Ešte môžete vidieť


Ohňová šou

Ohňová šou v orientálnom štýle môže byť nezabudnuteľný zážitok aj na váš program. Robíme ju v spolupráci so skupinou historického šermu Wagus. Počas tejto šou uvidíte krásne brušné tanečnice, fakírov ktorí hltajú i pľujú oheň a žonglérske kúsky s ohňom. Tento program je vhodný do interiéru aj exteriéru.

Flirt dance

Nechajte sa poštekliť tancom v štýle flirt dance. Choreografia je na hudbu z najnovšej Bondovky Skyfall a je vsadená do 30. rokov. Možné program objednať aj ako mafiánsko tanečnú šou, kde k tanečniciam pribudnú ostrí muži, prestrelky a špicaté kordy. Rozhodne nebude chýbať dráma.

Polynézske tance

Očarujúce polynézske tanečnice vám predvedú v jednom tanci hneď dva rôzne štýly týchto tropických tancov. Úvod choreografie je nežné hula, ktoré rozpráva príbeh o najkrajšej pláži na ostrove. Z tohto nežného okúzlenia vás zrazu vytrhnú temperamentné rytmy tahitských bubnov, ktoré vás prenesú na pláž, kde tahitské tanečnice vítajú námorníkov a tancujú tahitské otea.

Za choreografie ďakujeme Jane Mattovej.

Orientálne tanečné vystúpenia detí

Ak si radi pozriete vystúpenie malých brušných tanečníc toto je to pravé pre vás. Pod našou taktovkou vznikli dve detské tanečné skupiny zamerané na orientálne tance. Môžete si objednať vystúpenia detí zo skupiny Habibti (od 4 do 8 rokov) alebo Džamál junior (od 8 rokov).


Ponuka vystúpení