Laugaricio Orient Festival 2014

Milí priaznivci orientálneho tanca, aj tento rok vás srdečne pozývame na náš festival, ktorý je venovaný orientálnemu tancu a orientálnej kultúre. Nechajte sa vtiahnuť do víru tanca, farieb a rozprávok tisíc a jednej noci. Toho roku bude našim hlavným hosťom úžasná tanečnica Badriyah (CZ), ktorú uvidíte tancovať na hlavnej šou a tiež sa môžete zúčastniť tanečných workshopov, ktoré s touto tanečnicou pripravujeme. O sprievodných akciách vás budeme priebežne informovať.

Tento rok sme pre vás pripravili:

Hostia

Badriyah

Získala niekoľko významných ocenení. Okrem iného titul strieborná Bellydancer of the Universe 2013, Vicemiss Bellydance of Europe 2011 a bronzová Belly Dancer of the Universe 2012. Najväčším úspechom jej tanečnej kariéry sú štyri roky vystupovania s najväčšou tanečno-divadelnou show orientálneho tanca Bellydance Evolution, kde tento rok získala hlavnú úlohu v Japonsku ako kňažka a na Európskom turné ako princezná Kimiya.

Badriyah je autorkou vzdelávacieho programu "Teorie a praxe orientální tanečnice", podieľa sa na výukovom programu Master of Bellydance a prednáša o orientálnom tanci pre verejnosť v rámci projektu Orient Vision, o. s.

Laugaricio orient show - Badryiah